O značce

Zuzana Barabáš – zakladatelka značky Sole di Notte

Po narození syna Maxima se mi otevřely dveře k mému velkému snu - vytvořit značku, která přináší ženám něco víc než jen módu. Naše značka je o relaxaci, odpočinku a komfortu, který je spojen s italským stylem a luxusem.

Už od dětství jsem byla okouzlena Itálií. Její nádherná příroda, výborné jídlo, hudba a vstřícní lidé mě nadchli.

V roce 2023 jsem se vydala na cestu k jezeru Como, abych našla inspiraci pro naši novou značku. Byla to chvíle, kdy slunce zapadalo za horizont, a já si vychutnávala místní gastronomii. A najednou, při posledním paprsku dne mi přišlo na mysl to správné slovní spojení - "Sole di Notte". Tento italský výraz přináší do našich produktů to kouzelné spojení noci a dne, světla a stínu, jasu i tajemna. To nás ženy vystihuje ve všech směrech.

Sole di Notte je zrozena z podstaty mého snu - snu o značce, která Vás zahrne pohodlím, láskou a luxusem v každém okamžiku.

Dlouho jsem na trhu hledala produkty, které by mi dopřály relax po náročném dni. Ale kvalitní a luxusní produkty byly těžko dostupné. Proto jsem se rozhodla vytvořit vlastní řadu luxusního oblečení pro pohodlný spánek a volný čas, spodního prádla a doplňků.

Sole di Notte nejde pouze za krásou a dokonalostí v každém ohledu, ale také za etikou a ekologií. Naše produkty jsou šetrné k přírodě a vydrží.

Jsem hrdá na to, že Sole di Notte jde vlastní cestou, bez ohledu na pomíjivé módní trendy. Cestou maximální kvality bez kompromisů.

Vydejte se se mnou na tuto cestu a zažijte na vlastní kůži ono příslovečné "Dolce vita"

S Láskou, Zuzka

Sole di Notte

Mgr. Zuzana Barabáš  → IČO: 87528711 → Sídlo: Švédská 1010/15, Praha - Smíchov, 15000 
E-mail: info@soledinotte.comMobil: +420 737 383 328Instagram: @soledinotte_com → YouTube: @soledinotteFacebook: @soledinotteofficial

Sole di Notte prezentuje luxusní kolekci saténových županů a dalších exkluzivních produktů

Focení první kolekce Sole di Notte