Focení první kolekce Sole di Notte

 

930A7296 kopie 23Sole di Notte, nová značka luxusního oblečení pro pohodlný spánek, krásného spodního prádla a doplňků, měla 10. ledna 2024 focení svojí první kolekce v úžasném ateliéru White Castle ve městě Beroun. První focení zachytila talentovaná fotografka Kateřina Nováková, její preciznost přinesla naší značce Sole di Notte úchvatné snímky, které zvýrazňují krásu a kvalitu našich produktů.

930A5881 kopie

Kromě toho, že se Kateřina chopila fotoaparátu, její manžel Marek Novák náší značce připravil krásné video z našeho prvního focení.

Chceme, aby naši zákazníci zažili pocit luxusu a pohodlí každou noc a každou volnou chvíli, kdy mají možnost v pohodlí domova se svými partnery a rodinou relaxovat.

Velmi ráda bych poděkovala našim zručným švadlenám, které přispívají ke kvalitě a originalitě našich produktů a ke splnění mého snu - snu o značce, která Vás zahrne pohodlím, láskou a luxusem v každém okamžiku.

Sole di Notte je tu pro příznivce elegance, luxusu a pohodlí, prozkoumejte naši širokou nabídku saténových županů, pyžam a dalších výrobků na našem e-shopu www.soledinotte.com

Věříme, že naše značka se stane nezbytnou součástí každého vášnivého večera s vaší drahou polovičkou nebo relaxačního víkendu s nejlepší kamarádkou.

Tváře pro naše první focení byly Adéla Maděryčová, Nikol Švantnerová a Karolína Svatošová.

Nikol Švantnerová

Nikol Švantnerová je ikonou módního průmyslu a Česká Miss 2015. Její přirozená krása a obrovský talent ji řadí mezi přední tváře v oboru. Její profesionální přístup a radost při práci z ní dělají vyhledávanou osobnost v módním průmyslu. Její přítomnost na prvním focení pro značku Sole di Notte přinášela velkou radost a profesionalitu.

Adéla Maděryčová

Adéla Maděryčová, talentovaná a charismatická modelka, také Miss International Czech Republic 2022. Přinesla značce Sole di Notte svou přirozenou eleganci a grácii. Je známá svým profesionálním přístupem a schopností předávat emoce  skrze objektiv fotoaparátu. Její přítomnost na focení dodala kolekci neodolatelnou šťávu a eleganci.

Karolína Svatošová

Karolína Svatošová je mladá a talentovaná modelka. Je ztělesněním elegance a stylu. Její přirozená krása a energie jsou její devízou. Je skutečnou inspirací pro mladé ženy, které chtějí vyjádřit svou individualitu. Její účast na focení pomohla zachytit ducha značky Sole di Notte a přiblížit ho zákazníkům.

Značka Sole di Notte je nadšená možností představit naši první kolekci prostřednictvím tak výjimečných žen. Je to začátek cesty k prozkoumávání elegance a pohodlí ve světě spánku a volného času. Zapomeňte na obyčejné pyžama a připravte se na vzrušující dobrodružství se značkou Sole di Notte prohřátou sluncem a vřelostí Itálie.

Poděkování zakladatelky značky

Nejvíc chci poděkovat synovi Maximovi, který před rokem vytáhl mé návrhy spodního prádla z odpadkového koše a přesvědčil mě, že když něco chci, tak to zvládnu a že nemám vzdávat své sny.

Také děkuji Michalu Monoszonovi a jeho ženě Lence, za pomoc s přípravou prací na webu a hezké přátelství, které za dobu spolupráce vzniklo, také svojí kamarádce Andree Sedláčkové, která velmi pomohla při organizaci celého prvního focení a Michaele Kohoutkové, kamarádce, která je pro mě tady už od mládí, za podporu v každém nápadu, který mě v životě napadl a svojí mamince za lásku a péči.

Děkuji všem, kteří se podíleli na splnění mého snu.

In love we trust.

zuzka_barabas_portret

Sole di Notte

Provozovatelka: Mgr. Zuzana Barabáš  → IČO: 87528711

Sídlo: Švédská 1010/15, Praha - Smíchov, 15000

E-mail: info@soledinotte.comMobil: +420 737 383 328

Instagram: @soledinotte_com → YouTube: @soledinotte → Facebook: @soledinotteofficial