Eternal love

Eternal love

Vítejte v zákulisí focení naší druhé kolekce s názvem Eternal Love.

Srdcem naší značky je vášeň pro krásné, sexy, elegantní věci, které jsou zároveň pohodlné a zvýrazní vaši ženskost. Eternal Love je tvořená tou nejkrásnější kombinací látek, a to luxusním italským saténem a nádhernou svůdnou krajkou. Každý kousek této kolekce v sobě nese inspiraci vedenou tím nejsilnějším a nejdůležitějším co v životě máme a to láskou, věčnou láskou. Lásku můžeme vyjádřit tolika způsoby a může mít tolik podob.

Pro mě bylo vybírání látek a kreslení této kolekce srdeční záležitostí. Každou barvu v této kolekci mám spojenou s nějakou osobou, událostí, emocí, zážitkem, chutí, nebo vůní. Od romantických detailů na spodním prádle až po elegantní střihy nočních košilek jsme se nechali inspirovat láskou a krásou noci, která se odráží ve zvlněných krajkových zdobeních a lehkých, vzdušných materiálech.

Samotnému focení předcházelo několik měsíců příprav, kdy jsme se ponořili do světa detailů. Každý kousek látky, krajky a zdobení byl pečlivě vybrán a upravován tak dlouho, dokud jsme nebyli naprosto spokojeni s prototypem a mohli se pustit do finálního šití. Od sexy spodního prádla přes něžné braletky až po pohodlná pyžama - každý kus byl inspirován naší touhou přinést do vašich dnů a nocí ještě více elegance, romantiky, pohodlí a především ženskosti.

Moc jsme se těšili na focení, které je vrcholem celé naší kreativní práce. Je pro nás velkou radostí vidět naše produkty na nádherných ženách, v tu chvíli naše produkty dostávají život, energii a sílu. Už to není jen látka v roli a krajka na stole, v tu chvíli

už je to něco, co dělá ženu ženou... sexy, krásnou a spokojenou. V tu chvíli už to není jen náš produkt… už je v něm vaše energie, co mu dala život. Už jste to vy.

Focení bylo jedinečným zážitkem a tentokrát se ho ujala úžasná Dana Mrázková. Tvářemi naší nové kolekce Eternal Love se staly nádherné modelky Asya Sun a Klára Tomanová.

Výsledkem je kolekce, kde každý kousek vypráví svůj příběh a zve vás do světa snů a odpočinku. Od svůdných kousků krajky až po lehké a vzdušné látky, naše nová kolekce slibuje přinést do vašich dnů i nocí dotek luxusu, sexy živelnost s nádechem elegance, pohodlí a hlavně ženskost.

Za každým kouskem naší nové kolekce Eternal Love stojí láska, vášeň a chuť vytvořit to nejlepší. Jsme nadšeni, že můžeme sdílet naše sny s Vámi.Ať je pro vás naše nová kolekce ztělesněním toho, co znamená pro nás... Eternal Love.

zuzka_barabas_portret

Sole di Notte

Provozovatelka: Mgr. Zuzana Barabáš  → IČO: 87528711

Sídlo: Švédská 1010/15, Praha - Smíchov, 15000

E-mail: info@soledinotte.comMobil: +420 737 383 328

Instagram: @soledinotte_com → YouTube: @soledinotte → Facebook: @soledinotteofficial