Novinky

Jak používat heatless natáčky?
Jak používat heatless natáčky?
  1. Vlasy po umytí vyfénujte zhruba ze 70%. Pokud chcete lépe udržet tvar a zpevnit vlny, použijte vaše oblíbené pěnové tužidlo.
  2. Vlasy rozčešte a rozdělte na 2 poloviny. Natáčku upevněte na jedné straně skřipcem a na druhé straně začněte postupně rozdělovat prameny a obmotávat je kolem natáčky. Nezapomeňte vlasy dostatečně utahovat, aby byly vlny pevné. Čím širší prameny budete nabírat, tím jemnější vlny ve výsledku budou. Pokud vyžadujete výraznější a plnější druh vln obmotávejte užší pramínky vlasů.
  3. Po obmotání vlasů, stáhněte u konce natáčky gumičkou.Stejně postupujte i na druhé polovině hlavy.
  4. Po 4-6 hodinách jsou vlny hotové a natáčku můžete sundat.Nejlepší je natáčku nechat na hlavě přes noc, kdy vám vlasy pěkně důkladně proschnou.
  5. Vlny můžete po sundání natáček upravit rozčesáním hřebenem, nebo je jen upravit prsty a zafixovat stylistovým přípravkem.

Vybrat heatless natáčky → 

Číst článek
Sole di Notte prezentuje luxusní kolekci saténových županů a dalších exkluzivních produktů
Sole di Notte prezentuje luxusní kolekci saténových županů a dalších exkluzivních produktů

 

Sole di Notte, nová značka luxusního oblečení pro pohodlný spánek, krásného spodního prádla a doplňků, s radostí oznamuje spuštění svého nového e-shopu. Pod vedením Mgr. Zuzany Barabáš se Sole di Notte specializuje na navrhování, výrobu a prodej vysoce kvalitních saténových županů, saténových pyžam, spodního prádla, brýlí na spaní plněných francouzskou levandulí a mnoho dalšího.

 Jedním z hlavních atributů značky Sole di Notte je používání italských látek, které zajišťují nejenom luxusní vzhled, ale také neuvěřitelný pocit pohodlí. Každý výrobek je pečlivě navržen s ohledem na detaily, aby se každá žena cítila zahrnuta pohodlím, láskou a luxusem v každém okamžiku. Značka Sole di Notte se také pyšní tím, že podporuje české švadleny a jejich tradiční řemeslo. Každý kousek je vyroben s láskou a péčí, s cílem přinášet radost a kvalitu do každodenního života.

 Sole di Notte je hrdá na svou širokou nabídku, která uspokojí všechny zákazníky. Ať už hledáte elegantní župan pro chvíle odpočinku, žhavé tipy na heatless natáčky pro dokonalý účes nebo saténové pyžamo jako dárek pro své blízké, Sole di Notte má co nabídnout.

Prozkoumejte širokou nabídku značky Sole di Notte a objevte dokonalou kombinaci luxusu a pohodlí. Navštivte náš nový e-shop od 10. února a nechte se okouzlit!

zuzka_barabas_portret

Sole di Notte

Provozovatelka: Mgr. Zuzana Barabáš  → IČO: 87528711

Sídlo: Švédská 1010/15, Praha - Smíchov, 15000

E-mail: info@soledinotte.comMobil: +420 737 383 328

Instagram: @soledinotte_com → YouTube: @soledinotte → Facebook: @soledinotteofficial

Číst článek
Focení první kolekce Sole di Notte
Focení první kolekce Sole di Notte

 

930A7296 kopie 23Sole di Notte, nová značka luxusního oblečení pro pohodlný spánek, krásného spodního prádla a doplňků, měla 10. ledna 2024 focení svojí první kolekce v úžasném ateliéru White Castle ve městě Beroun. První focení zachytila talentovaná fotografka Kateřina Nováková, její preciznost přinesla naší značce Sole di Notte úchvatné snímky, které zvýrazňují krásu a kvalitu našich produktů.

930A5881 kopie

Kromě toho, že se Kateřina chopila fotoaparátu, její manžel Marek Novák náší značce připravil krásné video z našeho prvního focení.

Chceme, aby naši zákazníci zažili pocit luxusu a pohodlí každou noc a každou volnou chvíli, kdy mají možnost v pohodlí domova se svými partnery a rodinou relaxovat.

Velmi ráda bych poděkovala našim zručným švadlenám, které přispívají ke kvalitě a originalitě našich produktů a ke splnění mého snu - snu o značce, která Vás zahrne pohodlím, láskou a luxusem v každém okamžiku.

Sole di Notte je tu pro příznivce elegance, luxusu a pohodlí, prozkoumejte naši širokou nabídku saténových županů, pyžam a dalších výrobků na našem e-shopu www.soledinotte.com

Věříme, že naše značka se stane nezbytnou součástí každého vášnivého večera s vaší drahou polovičkou nebo relaxačního víkendu s nejlepší kamarádkou.

Tváře pro naše první focení byly Adéla Maděryčová, Nikol Švantnerová a Karolína Svatošová.

Nikol Švantnerová

Nikol Švantnerová je ikonou módního průmyslu a Česká Miss 2015. Její přirozená krása a obrovský talent ji řadí mezi přední tváře v oboru. Její profesionální přístup a radost při práci z ní dělají vyhledávanou osobnost v módním průmyslu. Její přítomnost na prvním focení pro značku Sole di Notte přinášela velkou radost a profesionalitu.

Adéla Maděryčová

Adéla Maděryčová, talentovaná a charismatická modelka, také Miss International Czech Republic 2022. Přinesla značce Sole di Notte svou přirozenou eleganci a grácii. Je známá svým profesionálním přístupem a schopností předávat emoce  skrze objektiv fotoaparátu. Její přítomnost na focení dodala kolekci neodolatelnou šťávu a eleganci.

Karolína Svatošová

Karolína Svatošová je mladá a talentovaná modelka. Je ztělesněním elegance a stylu. Její přirozená krása a energie jsou její devízou. Je skutečnou inspirací pro mladé ženy, které chtějí vyjádřit svou individualitu. Její účast na focení pomohla zachytit ducha značky Sole di Notte a přiblížit ho zákazníkům.

Značka Sole di Notte je nadšená možností představit naši první kolekci prostřednictvím tak výjimečných žen. Je to začátek cesty k prozkoumávání elegance a pohodlí ve světě spánku a volného času. Zapomeňte na obyčejné pyžama a připravte se na vzrušující dobrodružství se značkou Sole di Notte prohřátou sluncem a vřelostí Itálie.

Poděkování zakladatelky značky

Nejvíc chci poděkovat synovi Maximovi, který před rokem vytáhl mé návrhy spodního prádla z odpadkového koše a přesvědčil mě, že když něco chci, tak to zvládnu a že nemám vzdávat své sny.

Také děkuji Michalu Monoszonovi a jeho ženě Lence, za pomoc s přípravou prací na webu a hezké přátelství, které za dobu spolupráce vzniklo, také svojí kamarádce Andree Sedláčkové, která velmi pomohla při organizaci celého prvního focení a Michaele Kohoutkové, kamarádce, která je pro mě tady už od mládí, za podporu v každém nápadu, který mě v životě napadl a svojí mamince za lásku a péči.

Děkuji všem, kteří se podíleli na splnění mého snu.

In love we trust.

zuzka_barabas_portret

Sole di Notte

Provozovatelka: Mgr. Zuzana Barabáš  → IČO: 87528711

Sídlo: Švédská 1010/15, Praha - Smíchov, 15000

E-mail: info@soledinotte.comMobil: +420 737 383 328

Instagram: @soledinotte_com → YouTube: @soledinotte → Facebook: @soledinotteofficial

Číst článek
3 položek celkem